لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل ASUS TUF Dash F15 FX517ZC - A
رونمایی از asus-core-i7-12700h

نسل ۱۲ ایسوس، جدیدترین محصول ایسوس در سال ۲۰۲۲ همه را انگشت به دهان گذاشته است. جدیدترین سری لپ‌تاپ تاف که به تازگی وارد بازار شده است.

1.نسلی جدید از لپ‌تاپ‌های ایسوس ​

صفحه نمایش پانزده اینچی این محصول اولین چیزی است که چشم مخاطب را به سمت خود می‌کشاند. مانیتور بسیار باریک و بی‌نهایت زیبای این محصول شما را متحیر خواهد کرد.

تاچ پد این محصول به اندازه ای بزرگ و راحت است که شما می‌توانید با خیال راحت بدون نیاز به استفاده از موس، از حداکثر توان این محصول استفاده کنید. چهار حرف از کیبورد این محصول به رنگ سفید صدفی بسیار زیبایی درآمده است. در کل می‌توان این محصول را از لحاظ طراحی به عنوان یکی از زیباترین محصولات ایسوس دانست.

رنگ مشکی متالیک چشم‌نواز لپ تاپ شما را از خرید این محصول راضی نگه خواهد داشت. پشت این صفحه نمایش بسیار ساده است و طراحی مات و ساده‌ای داشته است.

 

یک لوگوی ساده با طرح براق روی گوشه سمت راست لپ تاپ قرار دارد. بالای لپ تاپ هم یک ذوزنقه بسیار زیبای براق و متالیک وجود دارد که زیبایی پشت لپ تاپ را چندین برایر می‌کند. سمت راست لپ تاپ دارای پورت‌های USB و HTMI است و در کنار آن شما می‌توانید شاهد حفره‌های زیبای فن سیستم را مشاهده کنید.

نسل ۱۲ ایسوس، جدیدترین محصول ایسوس در سال ۲۰۲۲ همه را انگشت به دهان گذاشته است. جدیدترین سری لپ‌تاپ تاف که به تازگی وارد بازار شده است.

با توجه به کثرت لپ تاپ‌های موجود در بازار، انتخاب یک گزینه درست برای خرید بسیار سخت شده است. خوشبختانه ایسوس با تعریف سری‌های مختلف با کاربری‌های متفاوت توانسته این مشکل را تا حد زیادی رفع کند.

اتصالات این لپ تاپ شامل وای‌فای، بلوتوث و کابل‌های تایپ C و USB است. وبکم و اسپیکر لپ تاپ نیز امتحان خود را پس داده اند و در سری جدید این محصول کیفیت بسیار بهتری دارند.