ویژگی لپ­‌تاپ­‌های برنامه‌­نویسی
ویژگی لپ­‌تاپ­‌های برنامه‌­نویسی

انتخاب یک لپ­تاپ خوب برنامه نویسی، یکی از اصلی­ترین گام­ها برای پیشرفت در این مسیر می­باشد. تصور کنید که شما یک برنامه نویس خوب هستید اما از امکانات کافی و لپ­تاپ خوب برخوردار نیستید، همین مسئله باعث می­‌شود بزرگ­ترین سنگ در کار شما بیفتد. این مسئله درست است که با بیشتر لپ­تاپ­ها می­توان برنامه­نویسی کرد ولی داشتن یک لپ­تاپ سریع و قوی کار شما را چندین مرحله راحت­تر می­کند. در مقاله امروز قصد داریم تا به ویژگی لپ­تاپ­های برنامه­نویسی بپردازیم و ببینیم که آیا انتخاب یک لپ­تاپ خوب با ویژگی­های خاص توانایی بالا بردن کیفیت کار برنامه­نویسی را دارد یا خیر.

در لپ­تاپ­هایی که به تازگی تولید می­شوند، پردازنده­های اینتل با کارایی بسیار عالی برای برنامه­نویس­ها وجود دارد. پس در پاسخ به این سوال باید گفت بله، به گرافیک خوب نیاز داریم اما این نیاز به تازگی با توجه به عملکرد لپ­تاپ­های جدید کمرنگ­تر شده است. برای برنامه نویسی یک گرافیک 2GB کافی است اما اگر برنامه­نویس بازی هستید و در این زمینه فعالیت می­کنید، به گرافیک بالاتری نیاز دارید.

اهمیت کیفیت خوب صفحه نمایش

برنامه­نویسی از آن شغل­هایی است که باید ساعت­ها پشت لپ­تاپ بنشینید و به آن خیره شوید، وقتی به عمق این موضوع فکر می­کنید، متوجه اهمیت بالای داشتن یک صفحه نمایش خوب می­شوید. از لپ­تاپ­هایی استفاده کنید که رزولوشن بالایی داشته باشند. هرگز به دنبال لپ­تاپ­هایی با صفحه تاچ نباشید، این کار تنها هدر دادن پول است. شما به جای یک صفحه تاچ می­توانید یک لپ­تاپ با کیفیت صفحه خوب خریداری کنید که به مراتب برای شما اهمیت بیشتری خواهد داشت.